دانه قهوه سوماترا

دانه قهوه پرو
دانه قهوه پرو و زادگاه این دانه قهوه
2019-07-24
تفاوت قهوه عربیکا و ربوستا
تفاوت و خواص انواع قهوه عربیکا
2019-08-14
دانه قهوه سوماترا

دانه قهوه سوماترا ! بلاخره بعد از پیام های فراوان شما دوستان عزیز مبنی بر تولید مقاله ای در رابطه با قهوه سوماترا و ویژگی های این قهوه،آن را برای شما تهیه کردیم باما همراه باشید

جزیره سوماترا در سمت غرب کشور اندونزی واقع شده است. از این رو وقتی جایی بحث راجب قهوه سوماترا میشود مقصود قهوه این منطقه میباشد. قهوه سوماترا به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا و کافئین مناسبی که دارا میباشد مورد استقبال و توجه افراد زیادی خصوصا افرادی که در زمینه ی خرید و فروش قهوه فعالیت میکنند قرار گرفته است.

دانه قهوه سوماترا که محصول جزیرهی سوماترا در اندونزی میباشد با علامت ببر در سراسر جهان شناخته میشود. ارتفاع این جزیره در 800 الی 1000 متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است و دانه ی سوماترا در این ارتفاع کشت میشود و رشد میکند.

مراکز فروش عمده دانه قهوه سوماترا

کشور اندونزی بعد از کشور برزیل و ویتنام بزرگترین تولید کننده و صادر کننده ی قهوه در جهان به شمار می آید. برخی ها عقیده دارند که قهوه اندونزی یک نوع اعتبار در زمینه قهوه برای غرب آسیا میباشد. جالب اینجاست که برخی از خوش عطر و خوش طعم ترین قهوه های جهان در جزیره ی سوماترای اندونزی رشد میکنند. همچنین قهوه سوماترا در این نیز طرفداران بسیاری دارد و به صورت کلی طرفدان قهوه از این قهوه بسیار استفبال میکنند.

دانه های قهوه ای که در ایران شهرت دارند عبارت اند از :

  • دانه قهوه چری
  • دانه قهوه سوماترا
  • دانه قهوه سرجیو
  • دانه قهوه لاواتزا

مراکز فروش عمده دانه قهوه سوماترا در ایران

میتوان گفت که دانه های قهوه سوماترا در ایران ، در بهترین نوع خود بوده و در مراکز فروش قهوه عمده به صورت عمده به فروش میرسند. اگر جزئی از تامین کنندگان قهوه در شهرتان هستید میتوانید جهت خرید و سفارش قهوه سوماترا با ما تماس بگیرید.

خرید دانه قهوه سوماترا

خرید قهوه سوماترا

دانه های قهوه سوماترا به دلیل داشتن طعمی ملایم طرفداران بسیاری دارند ؛ کسانی که به دنبال قهوه ملایم هستند قهوه سوماترا انتخاب مناسبی برای آنان میباشد. دانه های قهوه سوماترا به دلیل داشتن سایزی بزرگ و داشتن کمترین ترشی در میان قهوه ها در جهان معروف میباشند.

تامین کنندگان قهوه در تمامی شهر ها ممکن است به تمامی دانه های قهوه دسترسی نداشته باشند و یا نتوانند ارتباط مستقیم با فروشندگان دانه های قهوه در دیگر شهر ها و کشور ها داشته باشند.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید، برای اطلاع دقیق و لحظه ای قیمت به روز دانه قهوه با ما تماس بگیرید و یا از صفحه قیمت روز قهوه (اینجا) دیدن نمایید، همچنین برای اطلاع کامل و جامع درباره دانه قهوه به صفحه مقالات (اینجا) ما مراجعه فرمایید و با نظرات و پیشنهادات خود مارا در این امر یاری نمایید

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *